Perde Temizleme

Blog

Perde Temizleme ve Perde yıkama

Firmamız perde temizliğine büyük önem vermektedir. Zira büyük ücretler ödeyerel alınan perdeler kişi üzerinde büyük değere sahiptir. Dolayısıyla perde temizliği için aldığımız perdelerinizi tabiri yerindeyse gözümüz gibi bakmaktayız.

Perde temizliği özellikle ev hanımları için büyük problem olmaktadır. Tabiki perde söküp takmak için evin erkekleri de bu işten hiç hoşnut değillerdir. Perdelerin yıkama sorunları, kurutma ve ütüleme sorunlerı baş ağrıtır cinstendir. Kaybedilen değerli zamanlar da cabasıdır. Halbuki bu işi profesyonel yapan firmalara bırakılsa hiç stres yapmayacak ve zamanınız da sizlere kalacaktır. Firmamız 24 saat gibi kısa bir sürede perde yıkama ve temizleme hizmeti sunmaktadır. Özellikle Ataşehir perde yıkama hizmetimiz ile ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Artık ev hanımlarının perde temizlemek için kendilerine yıpratmalarına, zamanlarını harcamalarına gerek kalmadı. Firmamız perdelerinizi profesyonel temizlik aşamalarından geçirerek ilk günkü gibi temiz bir şekilde teslim etmektedir.

Tül perde , Stor perde, Zebra perde, Jaluzi perde, Brillant perde, Taç perde, Mutfak perde, Salon perde , Japon perde, Fon perde, Sahne perdesi, Ofis perdesi gibi günlük kullandığınız perdeler zamanla kirleneceklerdir. Belirli aralıklarla perdeleri yıkamak gerekir. Evlerinizdeki mevcut makinalarla bir çok perdeyi yıkamak perdelerin bozulmasına deforme olmasına neden olmaktadır. Çamaşır makinelerinde yıkanan perdeler özelliğini kaybederek, ütülenmesi problem olacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için perdelerinizi bu işi profesyonel yapan firmalara temizletmeniz gerekir. İş yerimizde büyük kuru temizleme makinalarında doğal perde deterjanları ile perdeleriniz titizlikle temizlenir. Hiç bir şekilde perdenizde bozulma olmaz.

Perde temizleme hattı: 0216 342 20 20
Perde temizliği çok önemlidir dedik. Peki perdetemizliği neden önemlidir. Çünkü perdenin üzerindeki kirler gözümüze kumaşın rengiymiş gibi gözükmektedir. Uzun süe gözümüzün öünde olan bir malzeme zamanla kirlenecek ve gözümüz bu kirlenmenin farkına varamayacaktır.

Bir yanıt yazın