Fetih Perde Yıkama

Blog

Ataşehir Fetih Mahallesi Perde Yıkama ve Perde Temizleme:
Firmamız Ataşehir Fetih mahallesine perde yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Ücretsiz servis hizmetimizden siz de yararlanabilirsiniz. Fetih mahallesi ve tüm sokaklarına profesyonel perde yıkama, profesyonel perde temizleme hizmeti götürmekteyiz. Telefon ile bize ulaşmanız halinde personelimiz perdelerini yerlerinden sökerek firmamız bünyesinde yıkamaktadır. Yıkanan perdeler kurutulduktan sonra paketlenir ve adresinize gelerek yerlerine asılmaktadır. hiç bir şekilde perdelereinize elinizle ellemeden ve değerli vaktiniz size kalmış bir şekilde perdeleriniz yıkanmaktadır.

Firmamız perde temizliği konusunda 35 yılı geride bırakmış ve alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bu bilgi birikiminden mutlaka siz de yararlanın. Siz de Fetih mahallesinin en iyi perde temizleme firmasında perdelerinizi temizletebilirsiniz.

Zebre ve stor perde temizliği ev gibi ortamlarda yıkanması büyük sorun teşkil etmektedir. Bu tür düz ve katlamalı perdeler için özel yıkama yerleri olmalıdır. Firmamız bünyesinde düz ve katlamalı perdeler için özel yerlerimiz mevcuttur. Dolayısıyla perdlerinize hiçb ir şekilde zarar gelmemektedir. Firmamız profesyonel perde temizliği yapmaktadır.

Perde temizleme hattı: 0216 342 2020

Bir yanıt yazın